Partnerzy biznesowi FK Odra Opole w sezonie 2016/17

Chcemy Wam oficjalnie przedstawić naszych Partnerów Biznesowych, którzy w sezonie 2 ligi 2016/17 będą nas wspierali nie tylko finansowo. Zarząd klubu na czele z Markiem Traczem oraz sztab szkoleniowy zrobili wszystko co było w ich mocy by przygotować klub do rozgrywek aby był w jak najlepszej kondycji finansowej, a drużynę by grała w jak najlepszych warunkach i na jak najwyższym poziomie piłkarskim.

Specjalne podziękowanie dla Prezydenta Miasta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego, który od samego początku wspierał nasz pomysł i dołożył wszelkich starań, żeby drużyna FK Odra Opole powstała oraz zaistniała na futsalowej mapie Polski... po wielu latach przerwy powoli wracał na jak najwyższe miejsca w krajowej rywalizacji.

Nie było by tej drużyny gdyby nie było wsparcia ze strony Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Opolu, Masity, Air Complex, Kancelarii Prawnej Lesta, Kubatury, Biura Podróży HefeLine, TimSport, Pierre Cardin, Profi-Art, Rally Team, BogStar, ProCreative, Profesja czy Migaffka.

Bardzo dziękujemy wszystkim za okazane nam zaufanie i obiecujemy, że będziemy robić wszystko na parkiecie oraz na zewnątrz klubu FK Odra Opole, aby Was nie zawieść, a jednocześnie godnie Was reklamować!

Jeszcze raz wielkie dzięki i zapraszamy na inaugurację sezonu 6 listopada 2016 roku w hali przy ulicy Kowalskiej 2 w Opolu o godz.17.00. Pierwszy mecz zostanie rozegrany pomiędzy FK Odra Opole a LKS Strzelec Gorzyczki.

Wiadomości (utwórz nową)